Monday, October 2, 2023
рекламно место 1spot_img
домаКУЛТУРАУЖИВАЈТЕ ВО ПОУКАТА ШТО ЌЕ ВИ ЈА УДОВОЛИ ГОРДОН ВО КРАТОК АНИМИРАН...

УЖИВАЈТЕ ВО ПОУКАТА ШТО ЌЕ ВИ ЈА УДОВОЛИ ГОРДОН ВО КРАТОК АНИМИРАН ФИЛМ КО ЌЕ ВЕ ВООДУШЕВИ

Кратка анимирана приказна за Гордон , кој се соочува со една преголема и тешка тајна. Наместо коса има змии на главата што имаат лоша навика да ги претвораат луѓето во камења. Па, дали ќе ја најде љубовта и дали ќе биде прифатен онаков каков што е , или ќе се соочува со голем хаос, погледнете и самите.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде

- Advertisment -spot_img
- Advertisment -spot_img
- Advertisment -spot_img
- Advertisment -spot_img

последно додадени

последно коментирани