Friday, September 29, 2023
рекламно место 1spot_img
домаГОВОРНИЦАПроф. Д-р Иванка Василевска - Воените профитери ќе добијат животна лекција оти...

Проф. Д-р Иванка Василевска – Воените профитери ќе добијат животна лекција оти времето и вистината се на наша страна

Во Обновата се заложи за преиспитување на имотот на функционерите во изминативе триесетина години. Се заложи и за ослободување и реформа на правосудниот систем. И многу други работи во интерес на Македонија. Затоа не чиниш, затоа ти ги тепаат луѓето и затоа сме на ова дереџе, но, ти си мудар човек и нема да отстапиш, оти силата на четирите свети букви ВМРО е штитот кој го носиш и знам дека на крајот се ќе биде добро. Воените профитери ќе добијат животна лекција оти времето и вистината се на наша страна. Поддршка Претседателе Мицкоски! – напиша Василевска на својот фејсбук профил.

Во Обновата се заложи за преиспитување на имотот на функционерите во изминативе триесетина години. Се заложи и за…

Публикувахте от Иванка Ина Василевска Македонска в Петък, 21 август 2020 г.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде

- Advertisment -spot_img
- Advertisment -spot_img
- Advertisment -spot_img
- Advertisment -spot_img

последно додадени

последно коментирани