Thursday, June 1, 2023
рекламно место 1spot_img
домаВЕСТИ(ВИДЕО) Дами и господа го имаме новото обиџуко Спасовски пак зборуваше на...

(ВИДЕО) Дами и господа го имаме новото обиџуко Спасовски пак зборуваше на ромски јазик

Техничкиот премиер Оливер Спасовски, за време на посетата на Шуто Оризари, им се обрати на присутните на ромски јазик.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде

- Advertisment -spot_img
- Advertisment -spot_img
- Advertisment -spot_img
- Advertisment -spot_img

последно додадени

последно коментирани