Tuesday, June 28, 2022
рекламно место 1spot_img
домаЗБОР ТЕМААктуелностиСтоилковски: Oставки од Ковачевски, Османи, Маричиќ и на цела Влада заради...

Стоилковски: Oставки од Ковачевски, Османи, Маричиќ и на цела Влада заради одземањето на иднината на децата и трговијата со минатото

Стоилковски:

#ОСТАВКА!

ОСТАВКА на Димитар Ковачевски којшто КРИЕ дека е преговарано и договарано до детал што да биде дел од Преговарачката рамка со ЕУ!

ОСТАВКА на Бујар Османи којшто ЛАЖЕ дека не знаат за содржината на предлогот, а притоа ИНТЕНЗИВНО договарале за содржината!

ОСТАВКА на Бојан Маричиќ којшто бил вклучен во овие преговори и запознаен со сета содржина на рамката!

ОСТАВКА НА ЦЕЛА ВЛАДА заради одземањето на иднината на децата заради трговијата со минатото! Оставка заради лаги и предавство на националните и државните интереси!

КРИМИНАЛОТ НЕМА ДА ВИ ПОМИНЕ!

#Македонија#МакедонскиЈазик#МакедонскаИсторија#МакедонскоДостоинство

#АСНОМ#Илинден#Гоце

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде

- Advertisment -spot_img
- Advertisment -spot_img
- Advertisment -spot_img
- Advertisment -spot_img

последно додадени

последно коментирани