Thursday, June 1, 2023
рекламно место 1spot_img
домаВЕСТИДваесет и пет годишно момче се обесило на Кејот на Вардар

Дваесет и пет годишно момче се обесило на Кејот на Вардар

Дваесет и пет годишно момче се обесило на Кејот на Реката Варда, во близина на ФФМ во Ново Лисиче.

Како што соопшти МВР, пријавата била поднесена вчера пред 20 часот, кога момчето било пронајдено.

Увид на местото извршила екипа од СВР Скопје и се преземаат мерки за расчистување на настанот.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде

- Advertisment -spot_img
- Advertisment -spot_img
- Advertisment -spot_img
- Advertisment -spot_img

последно додадени

последно коментирани