Friday, September 22, 2023
рекламно место 1spot_img
домаВЕСТИВремето денес сончево и многу топло

Времето денес сончево и многу топло

Времето денес сончево и многу топло со мала локална облачност. Ќе дува слаб до умерен ветер од северозападен превец. Во вечерните часови ќе има услови за локална нестабилност УВ=9  велат од УХМР.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде

- Advertisment -spot_img
- Advertisment -spot_img
- Advertisment -spot_img
- Advertisment -spot_img

последно додадени

последно коментирани