Saturday, June 3, 2023
рекламно место 1spot_img
домаЖИВОТЌе ве насмее до солзи: Нема да верувате во што гледа оваа...

Ќе ве насмее до солзи: Нема да верувате во што гледа оваа бабичка!

Смешна слика стана вирална по социјалните мрежи.

Ситна баба си се потсети на младоста и се загледа во кукла во излогот на продавница.

Погледнете што „ѕиркаше“ бабата.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде

- Advertisment -spot_img
- Advertisment -spot_img
- Advertisment -spot_img
- Advertisment -spot_img

последно додадени

последно коментирани