Saturday, January 23, 2021
рекламно место 1
дома ТЕХНОЛОГИЈА

ТЕХНОЛОГИЈА

Samsung претстави пет нови, моќни Galaxy уреди

Компанијата Samsung Electronics Co., Ltd. денес го организираше првиот виртуелен Galaxy Unpacked настан во својата историја, пренесуван во живо од Јужна Кореја. Во таа...
- Advertisment -

денешни вести