Friday, May 26, 2023
рекламно место 1spot_img
домаВЕСТИМакедонијаРанет припадник на затворската полиција во филмско грабнување на затвореник осуден за...

Ранет припадник на затворската полиција во филмско грабнување на затвореник осуден за убиство

Неофицијално еден припадник на затворската полиција од КПУ Идризово е ранет доцна синоќа откако нивното возило било пресретнато и нападнато при транспорт на затвореник кој добивал лекарска помош, информира Телма.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде

- Advertisment -spot_img
- Advertisment -spot_img
- Advertisment -spot_img
- Advertisment -spot_img

последно додадени

последно коментирани