Thursday, June 1, 2023
рекламно место 1spot_img
домаВЕСТИТасевски: Ни треба во речникот некој посилен збор од РЕЗИЛ и СРАМ...

Тасевски: Ни треба во речникот некој посилен збор од РЕЗИЛ и СРАМ Рада зборува за празник на некоја Наша Армија во Нашата Земја

Актерот Сашо Тасевски на својот фејсбук профил револтирано реагираше на денешните честитики по повод Денот на Армијата.

Рада зборува за празник на некоја Наша Армија во Нашата Земја. Стево исто зборува за таква армија. Команданти на кои им е непријатно да ја именуваат нивната армија и да кажат чија е. Е па нека ви е честит празникот на Вашата Армија. Не се опишувате со зборови. Ни треба во речникот некој посилен збор од РЕЗИЛ и СРАМ, пишува Тасевски.

Рада зборува за празник на некоја Наша Армија во Нашата Земја. Стево исто зборува за таква армија. Команданти на кои им…

Публикувахте от Sasho Tasevski в Вторник, 18 август 2020 г.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде

- Advertisment -spot_img
- Advertisment -spot_img
- Advertisment -spot_img
- Advertisment -spot_img

последно додадени

последно коментирани