Monday, October 2, 2023
рекламно место 1spot_img
домаВЕСТИВремето денес променливо облачно со сончеви периоди

Времето денес променливо облачно со сончеви периоди

Променливо облачно со сончеви периоди. На повеќе места ќе биде нестабилно со пороен дожд и грмежи. Локално процесите ќе бидат поинтензивни во форма на невреме со пообилни врнежи, засилен ветер и услови за појава на град. УВ=6 велат од УХМР.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде

- Advertisment -spot_img
- Advertisment -spot_img
- Advertisment -spot_img
- Advertisment -spot_img

последно додадени

последно коментирани