Thursday, September 28, 2023
рекламно место 1spot_img
домаВЕСТИМинистерот Наќе Чулев открива за изборните нерегуларности досега спречени од МВР

Министерот Наќе Чулев открива за изборните нерегуларности досега спречени од МВР

ВО ЖИВО: Министерот Чулев открива за изборните нерегуларности досега спречени од МВР

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде

- Advertisment -spot_img
- Advertisment -spot_img
- Advertisment -spot_img
- Advertisment -spot_img

последно додадени

последно коментирани