Monday, October 2, 2023
рекламно место 1spot_img
домаВЕСТИВИДЕО: Полицијата во Белград се повлекува, демонстрантите влегуваат во собранието

ВИДЕО: Полицијата во Белград се повлекува, демонстрантите влегуваат во собранието

Втор ден од протестите во Белград кои се случуваат поради најавата од српскиот претседател Александар Вучиќ за воведување на полициски час.

https://www.facebook.com/watch/?v=2648116398793633

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде

- Advertisment -spot_img
- Advertisment -spot_img
- Advertisment -spot_img
- Advertisment -spot_img

последно додадени

последно коментирани