Saturday, June 3, 2023
рекламно место 1spot_img
домаВЕСТИМисајловски: Ние се обврзуваме дека ќе работиме посветено и ќе се бориме...

Мисајловски: Ние се обврзуваме дека ќе работиме посветено и ќе се бориме за секој еден од вас Македонија заслужува обнова

Не сме сите исти. Ние се обврзуваме дека ќе работиме посветено и ќе се бориме за секој еден од вас. Македонија заслужува обнова!🇲🇰

Не сме сите исти. Ние се обврзуваме дека ќе работиме посветено и ќе се бориме за секој еден од вас. ✅Македонија заслужува обнова!🇲🇰

Публикувахте от Vlado Misajlovski в Четвъртък, 2 юли 2020 г.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде

- Advertisment -spot_img
- Advertisment -spot_img
- Advertisment -spot_img
- Advertisment -spot_img

последно додадени

последно коментирани