Sunday, January 24, 2021
рекламно место 1

ПОСЛЕДНИ ВЕСТИ

ВАНКОВСКА: Ех, шарени, шарени! И шути и рогати, да ве извози еден морон и мајка да ви расплаче

Ех, шарени, шарени! И шути и рогати, да ве извози еден морон и мајка да ви расплаче, па уште и маички на друга будалетинка...

Сончево и многу топло, УВ индексот 9

Времето ќе биде сончево и многу топло со мала до умерена облачност и со слаб до умерен ветер претежно од северозападен правец. Минималната температура...

Кој е најважниот витамин кој ги држи сите органи?

Несомнено витаминот Ц е важен за телото, заради кој и добиваме препораки да јадеме намирници богати со него.Тој е нестабилен витамин што значи дека...

Објавена нова бомба за Заев – „Маме ќе им e*aм на сите што ќе влезат кај мене во коалиција,,

Нова мега бомба во која се слуша гласот на Зоран Заев, во која вели дека ќе соберел и шарени, и шуто и рогато и...

Судството на Заев прави напори да го одложи почетокот на Рекет 2

Судството под палката на Зоран Заев прави сериозни напори за одложување на почетокот на судскиот процес за случајот „Рекет 2“.Судењето кое требаше да започне...

Заев крие за мега скандалот дека се среќавал со Дака кој му дал 300 илјади евра пред референдумот

Јавноста се уште чека одговор од Зоран Заев и власта да одговори зошто Заев крие за мега скандалот кој излезе овој викенд на социјалните...

Сончево и многу топло време, УВ индексот 9

Времето во земјава ќе биде сончево и многу топло со мала локална облачност. Ќе дува слаб до умерен ветер од северозападен правец.Утринската температура ќе...

ПОПУЛАРНИ ВЕСТИ

последно коментирани