Thursday, November 30, 2023
домаВЕСТИСтоилковски: Скопје маларија ќе го утепа!

Стоилковски: Скопје маларија ќе го утепа!

Скопје маларија ќе го утепа!

Град Скопје и Петре Шилегов дај бре испрскајте како што треба во Аеродром, Лисиче, Ново Лисиче, Реонски Центар…

Тоа “зезалиците” по улици, ако прскаат воопшто, не го решаваат проблемот низ парковите и дворовите!

Пола век живеам во Скопје, вакво нешто не се случило, да не можеш ни преку ден да излезеш од комарци и муви!

Батали политика, за здравје, за хигиена се работи!

Златко Марин, Општина Аеродром, Општински советници, срамота е!

ц.ц. Јас сум од Општина Аеродром

Фејсбук статус на Наум Стоилковски, портпарол на ВМРО-ДПМНЕ

Скопје маларија ќе го утепа! Град Скопје и Петре Шилегов дај бре испрскајте како што треба во Аеродром, Лисиче, Ново…

Публикувахте от Naum Stoilkovski в Събота, 22 август 2020 г.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде

последно додадени

последно коментирани