Thursday, November 30, 2023
домаВЕСТИАпасиев: Се моли Шекеринска да иде у пи*ку матер

Апасиев: Се моли Шекеринска да иде у пи*ку матер

Димитар Апасиев од редовите на Левица на својот Фејсбук профил ѝ порача на министерката за одбрана Радмила Шекеринска „да оди во пи*ку матер, од Карпалак, па лево“.

„Се моли Шекеринска да иде у пичку матер. Од Карпалак, па лево! Министерка За Одбрана На УЧК“, напиша Апасиев на Фејсбук.

Се моли ШЕЌЕРИНСКА да иде у пичку матер. Од Карпалак, па лево!#МинистеркаЗаОдбранаНаУЧК

Публикувахте от Димитар Апасиев в Събота, 8 август 2020 г.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде

последно додадени

последно коментирани