Saturday, December 2, 2023
домаВЕСТИПовторно ја крена Македонија на нозе: „К*pтони, кои сте вие да ја...

Повторно ја крена Македонија на нозе: „К*pтони, кои сте вие да ја диkтиpaте цената на грозјето“ (видео)

Актерот Ненад Нацев повторно ја крена Македонија на нозе овој пат коментирајќи ја цената на грозјето. Тој ги повика лозарите да се обединaт сами да почнат од родот да произведуваат продукти и постави одлично прашање до како што вели фотеља мајсторите.

Fotelja majstori !!!!! 😡

Публикувахте от Nenad Nacev в Събота, 15 август 2020 г.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде

последно додадени

последно коментирани