Thursday, November 30, 2023
домаВЕСТИЈанушев: Љупчо Николовски го нема ниту во Крива Паланка

Јанушев: Љупчо Николовски го нема ниту во Крива Паланка

Затоа што никако не можев да се сретнам со мојот противкандидат Љупчо Николовски во текот на целата кампања, го посетив штандот на СДСМ во неговата родна Крива Паланка. Ја оставив нашата програма на нивните активнисти за да му ја дадат на Николовски да прочита пред сѐ како изгледа сериозна програма за обнова, која ќе ја реализираме после 15 јули.

Затоа што никако не можев да се сретнам со мојот противкандидат Љупчо Николовски во текот на целата кампања, го посетив…

Публикувахте от Igor Janushev в Събота, 11 юли 2020 г.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде

последно додадени

последно коментирани