Wednesday, December 6, 2023
домаВЕСТИИванка Василевска: ВМРО-ДПМНЕ ќе ја исправи Македонија, ние нудиме издржана програма која...

Иванка Василевска: ВМРО-ДПМНЕ ќе ја исправи Македонија, ние нудиме издржана програма која што ќе донесе обнова!

Во посета на преубавото Берово Проф. д-р Иванка Василевскаво им порача на беровчани дека ВМРО-ДПМНЕ ќе ја исправи Македонија, ние нудиме издржана програма која што ќе донесе обнова!
Ги повикуваме сите да застанат рамо до рамо со нас за исправена, горда и обновена Македонија!

Посета на Берово

Вчеравечер во преубавото Берово им порачавме на беровчани дека ВМРО-ДПМНЕ ќе ја исправи Македонија, ние нудиме издржана програма којашто ќе донесе обнова!Ги повикуваме сите да застанат рамо до рамо со нас за исправена, горда и обновена Македонија!Драган Ковачки Hristina Smilevska

Публикувахте от Иванка Василевскa в Събота, 27 юни 2020 г.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде

последно додадени

последно коментирани