Thursday, November 30, 2023
домаФОТО И ВИДЕОТвит на денот - Датум нема, но има волја за датум!

Твит на денот – Датум нема, но има волја за датум!

Твит на денот, по изјавата на Жозеп Борел, потпретседателот на Европската комисија, дека датум нема, но има волја за датум!

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде

последно додадени

последно коментирани