Saturday, December 2, 2023
домаВЕСТИВистинска заложничка драма се случувала во Еуростандард банката во Кавадарци

Вистинска заложничка драма се случувала во Еуростандард банката во Кавадарци

Вистинска заложничка драма се случува во Еуростандард банката во Кавадарци, по информацијата дека НБРМ ја затвара банката и дека ќе побара стечај.

До оваа фотографија дојде Економски Лидер на која се гледа дека интервенира и полицијата.

Лидер дознава дека клиент барал, но не можел да си ги подигне парите во висина од 500 илјади денари.

Извор:Курир.мк

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде

последно додадени

последно коментирани