Sunday, December 10, 2023
домаВЕСТИСпецијалците на МВР ја прекинаа потрагата по удавеното момче

Специјалците на МВР ја прекинаа потрагата по удавеното момче

Специјалната единица „Тигар“ која денес пристигна во Претор со цел да го пронајде удавеното момче, ја прекина потрагата, соопшти ТВ Алфа.

Имено боците на нуркачите останале без кислород, па поради тоа е прекината потрагата.

По момчето кое се удави во водите на Преспанското езеро се трага повеќе од 24 часа.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде

последно додадени

последно коментирани