Saturday, December 2, 2023
домаВЕСТИ„Некст тајм“ Нека ни е вечен Илинден, нека ни е вечна Македонија!

„Некст тајм“ Нека ни е вечен Илинден, нека ни е вечна Македонија!

Нека ни е вечен ИЛИНДЕН
Нека ни е вечна МАКЕДОНИЈА!!!, порачаа од „Некст тајм“ со песната „Нешто ќе те питам бабо“.

Нека ни е вечен ИЛИНДЕННека ни е вечна МАКЕДОНИЈА!!!

Публикувахте от Next Time в Неделя, 2 август 2020 г.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде

последно додадени

последно коментирани