Sunday, December 10, 2023
домаВЕСТИВИДЕО: Христијан Мицкоски денеска со почеток во 12:30 часот ќе одржи прес-конференција

ВИДЕО: Христијан Мицкоски денеска со почеток во 12:30 часот ќе одржи прес-конференција

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски денеска со почеток во 12:30 часот ќе одржи прес-конференција.

Од партијата информираат дека прес-конференцијата ќе се одржи во просториите на Центар за комуникации на ВМРО-ДПМНЕ.

Прес-конференцијата Курир ќе ја пренесува во живо, а истата може да ја следите во видеото во продолжение.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде

последно додадени

последно коментирани