Thursday, November 30, 2023
домаВЕСТИВО ЖИВО: Прес конференција на ВМРО-ДПМНЕ

ВО ЖИВО: Прес конференција на ВМРО-ДПМНЕ

Прес конференција на Олга Лозановска на тема: Бројките го демантираат Филипче, бројот на новозаболени е над 10 проценти од тестираните, а вкупниот број на заболени надмина 10 илјади

Прес конференција

Прес конференција на Олга Лозановска на тема: Бројките го демантираат Филипче, бројот на новозаболени е над 10 проценти од тестираните, а вкупниот број на заболени надмина 10 илјади

Публикувахте от ВМРО-ДПМНЕ, ВМРО-ДЕМОКРАТСКА ПАРТИЈА ЗА МАКЕДОНСКО НАЦИОНАЛНО ЕДИНСТВО в Понеделник, 27 юли 2020 г.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде

последно додадени

последно коментирани