Wednesday, December 6, 2023
домаВЕСТИЈанушев - Македонија мора да биде земја на среќни граѓани (видео)

Јанушев – Македонија мора да биде земја на среќни граѓани (видео)

Македонија мора да биде земја на среќни граѓани! Предвидуваме:

✅Зголемување на платите до 25%
✅Раст на пензиите за 20%
✅Можност за докуп на стаж
✅Се обврзуваме никој повеќе да не гладува

Македонија има доволно за сите!
#ИсправиСеМакедонијо
#ОдбериОбнова

Македонија мора да биде земја на среќни граѓани! Предвидуваме: ✅Зголемување на платите до 25%✅Раст на пензиите за…

Публикувахте от Igor Janushev в Събота, 11 юли 2020 г.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде

последно додадени

последно коментирани