Sunday, December 10, 2023
домаЖИВОТЧовек снимал 20 голи мажи како во поле со пченица следат невеста:...

Човек снимал 20 голи мажи како во поле со пченица следат невеста: Гледачите беа во шок, а еве за што станува збор! (ВИДЕО)

На почетокот на јули, социјалните мрежи беа преплавени со видео на кое се гледа како една млада жена во венчаница шета на поле на пченица во Војводина, следена со дваесетина голи мажи.

Додека многумина тогаш се прашуваа за што станува збор, сега е откриено. Видеото од бизарната сцена е направено од маж од Војводина додека возел комбајн. Имено, станува збор за видеото на раперите Раста и Реља, кое беше претставено пред неколку дена на Јутјуб.

Патем, песната за само еден ден собра повеќе од милион прегледи, а во моментов, како што пренесува порталот Index, тој е најголем хит во Хрватска според прегледите и е прв на хрватскиот трендинг.

Да потсетиме дека еден маж од Војводина создал вирален хит кога од својот комбајн снимил бизарна сцена.

„Што е, Белграѓани, дојдовте тука за да се снимате, ајде сиктер“,вели тој во видеото, викајќи по момчињата и девојката.

„Каде одиш, невесто?“, и вели тој на девојката која почна да бега додека ја држи својата венчаница.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде

последно додадени

последно коментирани