Saturday, December 2, 2023
домаВЕСТИНов видео спот на ВМРО-ДПМНЕ: Исправи ги неправдите, Заев е виновен

Нов видео спот на ВМРО-ДПМНЕ: Исправи ги неправдите, Заев е виновен

ВМРО-ДПМНЕ објави нов видео спот преку кој ги повикува граѓаните да излезат да гласаат на 15 јули и да ги исправат неправдите во оваа земја.

Тие преку видеото велат дека обновата доаѓа и зависи само од граѓаните на оваа земја, погледнете.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде

последно додадени

последно коментирани