Sunday, December 10, 2023
домаВЕСТИМинистерот Наќе Чулев открива за изборните нерегуларности досега спречени од МВР

Министерот Наќе Чулев открива за изборните нерегуларности досега спречени од МВР

ВО ЖИВО: Министерот Чулев открива за изборните нерегуларности досега спречени од МВР

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде

последно додадени

последно коментирани