Wednesday, December 6, 2023
домаВЕСТИ(ВИДЕО) Поради влошување на здравствената состојба на таткото на Бојан Јовановски, Миле...

(ВИДЕО) Поради влошување на здравствената состојба на таткото на Бојан Јовановски, Миле Јовановски, судењето за „Меѓународен сојуз“ е прекинато

Поради влошување на здравствената состојба на таткото на Бојан Јовановски, Миле Јовановски, судењето за „Меѓународен сојуз“ е прекинато на 30 минути, објавува ТВ 21.

Набрзо дојде и брзата помош која интервенираше.

Не е познато дали судењето ќе продолжи.

Денеска е давање на воведни зборови за предметот, во кој обвинети се Бојан Јовановски, Фросина Ременски, Јасна Мандиќ, Кристина Блажевска и Миле Јовановски.

https://www.facebook.com/watch/?v=336489340689873

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде

последно додадени

последно коментирани