Saturday, December 2, 2023
домаВЕСТИТочно еден месец е исчезнат 25 годишниот Димитар Мицковски- отишол да бере...

Точно еден месец е исчезнат 25 годишниот Димитар Мицковски- отишол да бере печурки и не се вратил, семејството бара помош!

Точно еден месец е исчезнат 25-годишниот Димитар Мицковски. Неговото семејство и блиски бараат помош.

Велат дека последно го виделе пред точно еден месец, кога заминал да собира печурки.

Димитар е висок е околу 180 см. Кога заминал бил облечен во тегет тренерки и црно капче.

Ако некој го видел или знае нешто веднаш да пријави во полиција.

Isceznat e Dimitar Mickovski 12 dena, visok okolu 180 sm 25 godini oblecen vo teget trenerki i crno kapce ,posledno sto…

Публикувахте от Ane Ane в Вторник, 7 юли 2020 г.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде

последно додадени

последно коментирани