Saturday, December 2, 2023
домаЖИВОТХуморВидео со повеќе гледачи од пресовите на министерот Филипче

Видео со повеќе гледачи од пресовите на министерот Филипче

Дефинитивно го имаме видеото на неделата, видео запис кој што ги помина сите рекорди во гледаност, па дури и пресовите на министерот за Здравство, видеото е споделено на неколку социјални мрежи, каде што ако се соберат вкупната бројка на гледаност за неколку денови е нов рекорд. Со зборовите ќе му кажам на Филипче започнува видеото, но ви препорачуваме да го преслушате неколку пати каде ќе ги слушните сите гласови и во позадина и во преден план, видео во продолжение:

😂😂😂😂😂😂

Публикувахте от Ana Marija Veljanova в Четвъртък, 7 май 2020 г.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде

последно додадени

последно коментирани