Thursday, November 30, 2023
домаВЕСТИГИ ИЗВАДИЈА ОД КОЛА, ПА ГИ ЛЕГНАА И ДРЖЕА ЗА ВРАТ НА...

ГИ ИЗВАДИЈА ОД КОЛА, ПА ГИ ЛЕГНАА И ДРЖЕА ЗА ВРАТ НА АСФАЛТОТ – страотна тепачка во Куманово среде ноќ (ВИДЕО)

Тензична снимка од тепачка која се случила синоќа во центарот Куманово објави порталот Скопје1.

На видеото се гледа како две лица излегувајќи од бел автомобил напаѓаат други две лица во автомобил паркиран пред нивниот.

Едното од лицата држи друго лице на автомобилската врата тепајќи го. Се слушаат и пцовки на албански јазик.

Не е познато зошто настанала тепачката и дали настанот е пријавен во полиција.

 

последно додадени

последно коментирани