Sunday, February 5, 2023
рекламно место 1spot_img
домаВЕСТИЏамбаски му испрати порака на Пендаровски, еве што му порача нему и...

Џамбаски му испрати порака на Пендаровски, еве што му порача нему и на македонскиот народ

Македонија била и е бугарска! Северна Македонија е друга работа, пишува на Фејсбук Ангел Џамбаски.

„Заслугата тука е на Тито. Со забрани за влез во државата нема да ја избришете вистината“, се додава во неговата објава на ФБ.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде

- Advertisment -spot_img
- Advertisment -spot_img
- Advertisment -spot_img
- Advertisment -spot_img

последно додадени

последно коментирани