Monday, May 22, 2023
рекламно место 1spot_img
домаЗБОР ТЕМААктуелностиИгор Ангеловски преку социјалните мрежи им испрати порака на фудбалерите

Игор Ангеловски преку социјалните мрежи им испрати порака на фудбалерите

Нема опис за фотографијата.

Поранешниот селектор на македонската фудбалска репрезентација Игор Ангеловски преку социјалните мрежи им испрати порака на фудбалерите кои вечерва ќе го одиграат одлучувачкиот натпревар против Португалија.

-Вечерашниот натпреварот со Португалија е чекор за СВЕТСКОТО ПРВЕНСТВО ВО КАТАР. Искористете ја оваа можност за пласман. Играјте за МАКЕДОНИЈА за навивачите кои безусловно Ве следат, за вашите деца, за вашите семејства…..Со среќа од срце НАВИВАМЕ ЗА МАКЕДОНИЈА, напиша Ангеловски на Фејсбук.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде

- Advertisment -spot_img
- Advertisment -spot_img
- Advertisment -spot_img
- Advertisment -spot_img

последно додадени

последно коментирани