Tuesday, June 28, 2022
рекламно место 1spot_img
домаГОВОРНИЦАСтатус на денот: Дафина Стојаноста: Допапајте и спремајте се за па-па

Статус на денот: Дафина Стојаноста: Допапајте и спремајте се за па-па

Досега:

Од вкупно 20 места во Владата, само 10 имаат објави за вчерашниот историски триумф на македонската фудбалска репрезентација;

Од 10 објави, една е со нивното име, една со епитет македонски и една со слика на која стои само името Македонија. Останатите им честитаат на безимени момци;

Оние кои немаат никаква објава не се за никаков коментар;

Останатите, пак, многу добро си знаете дека ако објавите со вашето име ќе го папате од едни, а ако објавите со нашето име ќе го папате од други.

Како и да е, допапајте и спремајте се за па-па!

Можно е да е слика од 1 лице и текст

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде

- Advertisment -spot_img
- Advertisment -spot_img
- Advertisment -spot_img
- Advertisment -spot_img

последно додадени

последно коментирани