Thursday, May 25, 2023
рекламно место 1spot_img
домаФОТО И ВИДЕОТвит на денот - Датум нема, но има волја за датум!

Твит на денот – Датум нема, но има волја за датум!

Твит на денот, по изјавата на Жозеп Борел, потпретседателот на Европската комисија, дека датум нема, но има волја за датум!

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде

- Advertisment -spot_img
- Advertisment -spot_img
- Advertisment -spot_img
- Advertisment -spot_img

последно додадени

последно коментирани