Tuesday, June 28, 2022
рекламно место 1spot_img
домаВЕСТИИзјава на денот: „ВМРО им дава на свои членови по 2.000 денари...

Изјава на денот: „ВМРО им дава на свои членови по 2.000 денари за да прават гужви по бензински и да креваат паника“ ?

Без коментар!

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде

- Advertisment -spot_img
- Advertisment -spot_img
- Advertisment -spot_img
- Advertisment -spot_img

последно додадени

последно коментирани