Friday, May 26, 2023
рекламно место 1spot_img
домаФОТО И ВИДЕОФотографија која го обиколи светот

Фотографија која го обиколи светот

Фотографијата на наставничката Биби Глез од Најрит го обиколи светот откако на својот ученик му подари роденденска торта, не знаејќи дека младиот човек ја добил за прв пат во животот.

Неговата насмевка кажува се!

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде

- Advertisment -spot_img
- Advertisment -spot_img
- Advertisment -spot_img
- Advertisment -spot_img

последно додадени

последно коментирани