Sunday, January 23, 2022
рекламно место 1spot_img
домаГОВОРНИЦАСоцијални МедиумиТвит на денот: Заев, крал на марихуаната, најголем криминалец на Балканот.....

Твит на денот: Заев, крал на марихуаната, најголем криминалец на Балканот…..

Твит на Змаго Јелинчич, член на Словенска Национална Странка (СНС)

Состојбата во Македонија опишана само во една реченица:

„Заев, пријател на вашата Фајонка, кралот на Марихуаната, најголемиот криминалец на Балканот, домашен предавник што ја предаваше Македонија на странци, ужива огромно богатство, а македонските пожарникари гаснат со камиони од Втората светска војна. Добро е што Словенците дојдоа да им помогнат на сиромашните Македонци“.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде

- Advertisment -spot_img
- Advertisment -spot_img
- Advertisment -spot_img
- Advertisment -spot_img

последно додадени

последно коментирани