Tuesday, July 27, 2021
рекламно место 1spot_img
домаЖИВОТВиц на денот: Работење

Виц на денот: Работење

Цветко сакал да зафркава луѓе по телефон и им се јавувал и викал:

  • Ало ви работи фрижидерот?
  • Да, работи!
  • Епа дајте му плата.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде

- Advertisment -spot_img
- Advertisment -spot_img
- Advertisment -spot_img
- Advertisment -spot_img

последно додадени

последно коментирани