Saturday, July 24, 2021
рекламно место 1spot_img
домаКУЛТУРАКАКО ДА КУЛТИВИРАМЕ ПОДОБАР СВЕТ?! – ПОГЛЕДНЕТЕ ГО ОВОЈ АНИМИРАН ФИЛМ

КАКО ДА КУЛТИВИРАМЕ ПОДОБАР СВЕТ?! – ПОГЛЕДНЕТЕ ГО ОВОЈ АНИМИРАН ФИЛМ

Честопати амбицијата, реалниот свет и барањата, натпреварувачкиот дух и желбата да се заработат повеќе пари можат да нè оттргнат од идејата што нè мотивирала и ни го исполнувала срцето.

Погледнете ја животната приказна на Иви и Иван.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде

- Advertisment -spot_img
- Advertisment -spot_img
- Advertisment -spot_img
- Advertisment -spot_img

последно додадени

последно коментирани