Tuesday, June 28, 2022
рекламно место 1spot_img
домаЖИВОТМОЌТА НА ПРИРОДАТА НА ДЕЛО - ЛАБРАДОР ГИ УЧИ СВОИТЕ МАЛЕЧКИ ДА...

МОЌТА НА ПРИРОДАТА НА ДЕЛО – ЛАБРАДОР ГИ УЧИ СВОИТЕ МАЛЕЧКИ ДА ПЛИВААТ

Овој внимателен и принципиелен татко ги учи своите најмили да пливаат, а воедно и ги топли срцата на сите оние што го гледаат.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде

- Advertisment -spot_img
- Advertisment -spot_img
- Advertisment -spot_img
- Advertisment -spot_img

последно додадени

последно коментирани