Tuesday, June 28, 2022
рекламно место 1spot_img
домаСПОРТРакометБорко со емотивна порака за својот син, еве како тој го бодреше...

Борко со емотивна порака за својот син, еве како тој го бодреше тато (ФОТО)

Цела Македонија вчера се радуваше на успехот на Борко Ристовски, но најголема поддршка му беше неговото дете.

Синот Душан преку ТВ-екраните го бодреше својот татко, а по мечот, Борко објави еморивна порака.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде

- Advertisment -spot_img
- Advertisment -spot_img
- Advertisment -spot_img
- Advertisment -spot_img

последно додадени

последно коментирани