Wednesday, May 31, 2023
рекламно место 1spot_img
домаВЕСТИПрваче од регионот и одржа лекција на новинарката- таа му се извини...

Прваче од регионот и одржа лекција на новинарката- таа му се извини бидејќи не ги почитува мерките за заштита од короната (ВИДЕО)

Во основните и во средните училишта во Сараевскиот кантон во Босна и Херцеговина наставата веќе започна. Една новинарка имала интересен разговор со едно прваче, кое објаснува како треба правилно да се придржува до пропишаните мерки.

– Стави ја маската на нос – ја опоменува првачето и потоа се повлекува за да држи дистанца.

Погледнете ја снимката почнувајќи од 29 секунда.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде

- Advertisment -spot_img
- Advertisment -spot_img
- Advertisment -spot_img
- Advertisment -spot_img

последно додадени

последно коментирани