Friday, September 22, 2023
рекламно место 1spot_img
домаЖИВОТ5 ФИЛМОВИ КОИ ЌЕ ВИ ПОМОГНАТ ДА ЗАБОРАВИТЕ НА СИТЕ ТЕШКИ МОМЕНТИ

5 ФИЛМОВИ КОИ ЌЕ ВИ ПОМОГНАТ ДА ЗАБОРАВИТЕ НА СИТЕ ТЕШКИ МОМЕНТИ

Преморени од обврски, преморени од работа, често на секој од нас му се случува да не сака да прави ништо освен да се смести удобно и да изгледа некој добар филм. Сите понекогаш сме дел од стресни периоди , кога ни е преку глава од сè.

Но кога седнеме да одмориме , тогаш тоа нека биде со добар филм кој ќе ни помогне да заборавиме на нашите ситни проблеми.

1. „Украдена убавина“ (Stealing Beauty)

2. „Луда, глупава, љубов“ (Crazy, Stupid, Love)

3. „Недопирливи“ (The Intouchables)

4. „Одморот“ (The Holiday)

5. „Љубов, всушност“ (Love Actually)

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде

- Advertisment -spot_img
- Advertisment -spot_img
- Advertisment -spot_img
- Advertisment -spot_img

последно додадени

последно коментирани