Friday, September 22, 2023
рекламно место 1spot_img
домаВЕСТИМицкоски: Дури сум жив ќе се борам против оние кои му служат...

Мицкоски: Дури сум жив ќе се борам против оние кои му служат на Зоран Заев

Дури сум жив ќе се борам против оние кои му служат на Зоран Заев за да си го заштитат својот криминал.

Хотелската коалиција или Зоран Заев не може да се иднината на Македонија. Или тие, или Македонија!

Дури сум жив ќе се борам против оние кои му служат на Зоран Заев

Дури сум жив ќе се борам против оние кои му служат на Зоран Заев за да си го заштитат својот криминал.Хотелската коалиција или Зоран Заев не може да се иднината на Македонија. Или тие, или Македонија!

Публикувахте от Hristijan Mickoski в Вторник, 1 септември 2020 г.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде

- Advertisment -spot_img
- Advertisment -spot_img
- Advertisment -spot_img
- Advertisment -spot_img

последно додадени

последно коментирани