Tuesday, May 30, 2023
рекламно место 1spot_img
домаВЕСТИПрес-конференција на Мицкоски во 12 часот

Прес-конференција на Мицкоски во 12 часот

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски денеска ќе одржи прес-конференција.

Истата, информираат од партијата, е закажана во 12 часот пред Централниот штаб на ВМРО-ДПМНЕ.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде

- Advertisment -spot_img
- Advertisment -spot_img
- Advertisment -spot_img
- Advertisment -spot_img

последно додадени

последно коментирани