Tuesday, May 30, 2023
рекламно место 1spot_img
домаЖИВОТАнастасија Ражнатовиќ предизвика „топлотен удар“(фото)

Анастасија Ражнатовиќ предизвика „топлотен удар“(фото)

Анастасија Ражнатовиќ ужива на црногорскиот брег, од каде што објавува разголени фотографии секој ден кои ги воодушевуваат нејзините следбеници на социјалната мрежа Инстаграм.

Ќерката на фолк ѕвездата Цеца сега сподели фотографија од која нејзините обожаватели се потија од само еден поглед во неа.

Пејачката се сончаше на јахта легната на стоамак, а во преден план беше извајаниот задник, што предизвика „топлотен удар“ на Инстаграм.

Коментарите на посилниот пол само се редеа, па дури падна и предлог за брак.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде

- Advertisment -spot_img
- Advertisment -spot_img
- Advertisment -spot_img
- Advertisment -spot_img

последно додадени

последно коментирани